HAKKIMIZDA

Ulusal Model® markası olarak hedefimiz, şeffaf, adil ve etik bir yarışma organizasyonu düzenleyerek, Türk dünyasının, uluslararası platformlarda temsil edebilecek nitelikli, kadın ve erkek model adaylarına ulaşılmasını sağlamaktır.

Ülkemizin ulusal görsel basın ve dijital yayın kuruluşlarının desteklerini yanına alarak, Türk dünyası tarafından ilgi gören bir etkinlik markası olmayı amaç edinmiş; Hedeflerimizi gerçekleştirme de tekstil ve moda sektörünün bize önemli katkılar sağlayacağının bilinciyle, önümüzdeki yıllarda en iyi ve en güvenilir etkinlik markası olmak arzusundayız.

İstanbul’da düzenlenecek Ulusal Model® Yarışmasını kurgularken ihtişamlı bir gösteri planladık. Grand Finalin sonunda jürinin oylarını alarak birinci seçilen kadın ve erkek modeller, Türk Tekstil ve Moda Dünyasının tanıtım yüzleri olarak sektörün üretim ve istihdamını önemli ölçüde artırabilecek unvan ile mesleki fırsatlar kazanacaklardır.

Amacımız

Evrensel ahlak ilkelerinin üstünlüğünü temel kabul edip; Bu ilkeleri yüceltmeye ve geliştirmeye çalışmak. İnsanın iç ve dış güzelliğinin evrensel bütünlüğünü zamandan bağımsız olarak algılayarak ve sanat içinde yorumlayarak, güncel yaşamda toplumlara moral değerleri aşılamaktır.

Adil ve etik bir yarışma organizasyonu gerçekleştirerek; Ülkemizin ihtiyacı olan ve aynı zamanda uluslararası alandaki tanıtımlarda ülkemizi temsil edecek nitelikli kadın ve erkek modellere ulaşılmasını sağlamaktır. Yarışmalarımıza katılan kadın ve erkek modelleri, uluslararası tanıtım ve moda iş kolunun üyeleri ile buluşturmaktır.

İşimiz

Modayı yaratan, modaya teşvik eden ve modayı profesyonel olarak iş edinen insanları tanıştırmak, tanıtım iş kesiminin besleneceği bir model havuzu oluşturmak, uluslararası alanda tercih edilen bir hizmet kuruluşu olmayı ve gösteri iş kolunun beklentilerine uygun modelleri keşfederek, ürünlerin markalaşma sürecine olumlu katkılar sunmaktır.

Bakışımız

Endüstriyel üretimde dünyanın seçkin ülkeleri, kendi üretimlerini tanıtmak için ulusal kaynaklardan model yetiştirmek yerine uluslararası modellere iş sunar hale gelmiştir. Modellerin eğitilip geliştirilmesi halinde ülkelerin rol modeli ihtiyacını karşılayacak kaynak vardır. Ancak bu kaynağı işleyip hem iş kesimine, hemde ekonomiye kazandıracak ağlardan yoksunuz.

Endüstrilerimizin ihtiyaç duyduğu modelleri sağlayan ajanslar, ülkelerin modellerine uluslararası iş sağlayan birer görevli durumuna gelmiştir. Yarışmamız bu durumu yeniden ülkelerin lehine değiştirmek ve ülkelerin rol modellerini keşfederek bu ajansların, dolayısıyla siz üreticilerin hizmetine sunmak için yeni bir yükümlülük almıştır.

Yarışmamız gösteri iş kolunun beklentilerine uygun nitelikli amatör modelleri keşfederek; ürünlerin markalaşma sürecine doğrudan katkılar sunacaktır. Bu süreç sizlerin göstereceği ilgi ve destek oranında gelişecek ve ilerleyecektir.

ULUSAL MODEL BAŞVURU

Yarışmamıza Başvuru Yapmak İçin Formu Doldurmanız Yeter...

Başvuru Formu

BİZE ULAŞIN

Telefon ve Mail yolu ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz..

Hanımefendi Sokak No:79 Şişli, İstanbul/Türkiye


UlusalModel.Com Tüm Hakları Saklıdır. RotBilisim